Inspirujące portfolio grafika TOMUPON

TOMUPON jest małym studiem graficznym znajdującym się w Poznaniu o zasięgu globalnym.

Jeśli startujesz z nowym biznesem, albo jeśli Twój obecny biznes potrzebuje nowego wizerunku lub odświeżenia, mogę pomóc Ci stworzyć strategicznie zaplanowaną identyfikację wizualną, która utożsamia Ciebie i Twój biznes – markę, którą pokochają Twoi klienci. Zaczynając od zaprojektowania logo, po identyfikację wizualną, materiały promocyjne kończąc na stronie internetowej. Pozwól mi poznać twoje cele abym pomógł Ci by twój biznes rozkwitł.

TOŻSAMOŚĆ MARKI

Marka to produkt. Marka to usługa. Marka to doświadczenie. Marka to obietnica. Moim celem jest stworzenie strategicznie zaplanowanej tożsamości wizualnej, która odzwierciedlałaby Ciebie i markę Twojej firmy, którą pokochają Twoi klienci. Marka to nie logo. Nie jest tym, jak ty ją postrzegasz. Jest tym jak mówią o niej inni. Co czyni Cię „jedynym”?

KOMUNIKACJA WIZUALNA

Zawsze staram się łączyć ze sobą dobry design, typografię, layout, odpowiednią fotografię i ilustrację tak aby stworzyć identyfikację wizualną, która wyraża wartości i ambicje Twojej marki i dociera do jej odbiorców. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wizytówki, ulotki, broszury, opakowania, książki czy czasopisma, pomogę rozwinąć Twoją markę.

STRONY INTERNETOWE

Sprawdzam i rozwijam różnorodne rozwiązania, które koncentrują się na doświadczeniu użytkownika, zarządzaniu treścią i projektowaniu. Poprzez responsywne strony internetowe, mikro strony i platformy blogowe postaram się połączyć Twoją firmę z jej odbiorcami.

Link do portfolio tomupon.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *